Bez kategorii, Nowości, Szalone miecze, Wydarzenia

Treningi i obóz letni

Fot. Zdjęcie z Letniej Akademii Szermierki 2022 r.

Trenujemy kenjutsu spochan  w czerwcu regularnie do poniedziałku, 19 czerwca br. – trening na Ursynowie. Na Saskiej-Kępie ostatni trening chanbara w tym roku szkolnym przypada w czwartek, 15 czerwca.

Treningi szermierki samurajskiej w czasie wakacji (30 zł od treningu dla członków Spochan Polska):

na Saskiej-Kępie (w Szkole Podst. 168 przy ul. Zwycięzców 44 róg ul. Międzynarodowej) – wtorki lipcowe 4, 11 i 18 lipca oraz wtorki sierpniowe 8 i 15 sierpnia:  od 20.00 do 21.35. Oprócz tego istnieje możliwość indywidualnych treningów spochan w inne dni z shihanem Michałem Piotrkowiczem 6. dan.

Letnie Gasshuku Samurajów – 29 lipca do 4 sierpnia (wyjazd w piątek 4 sierpnia po kolacji lub w sobotę, 5 sierpnia do 7.00, suchy prowiant za śniadanie). Nito-ryu (dwa miecze miękkie Spochan Polska oraz dwa miecze drewniane Szkoła Samurajów) i treningi kobudo kama-jutsu dla chętnych (2 drewniane kamy).

Osoby, które zapisały się na obóz letni otrzymają mailem info końcowe do 26 maja br. Jeśli nie, to prosimy o natychmiastowy kontakt.

W drugiej połowie sierpnia sześcioosobowa reprezentacja Spochan Polska wyjeżdża do Japonii zwiedzać zabytki i trenować z japońskimi mistrzami. 3 września 2023 r. weźmie udział w Mistrzostwach Świata Spochan w Budokanie w Jokohamie.