TRENINGI

URSYNÓW – 92. Gimnazjum ul. Koncertowa 4, forum dużej szkoły z basenem przy stacji metro “Ursynów”, wejście jak do szatni od strony stacji metro.

Wyświetl większą mapę

SASKA – KĘPA – Szkoła Podst. 168 ul. Zwycięzców 44, róg ulicy Międzynarodowej, blisko Trasy Łazienkowskiej.

CENNIK

Treningi i zapisy na nich ruszają po wakacjach od czwartku, 10. września 2020 r.

TRENINGI

PONIEDZIAŁKI 19.30 – 21.00 URSYNÓW – forum w szkole przy ul. Koncertowa 4, stacja M “Ursynów”
CZWARTKI 19.45 – 21.15 SASKA – KĘPA – sala gimnastyczna w Szkole Podst. 168, róg ulic: Zwycięzców i Międzynarodowej

OPŁATYskładka miesięczna wynosi 175 zł, zbierana jest przez instruktora lub wpłacana na konto co dwa miesiące, czyli po 350 zł. W przypadku trenowania u nas także innych sztuk walki: MMA, karate albo battodo składka open wynosi 275 zł za miesiąc, a za dwa miesiące 550 zł.

Za cały rok szkoleniowy (wrzesień-czerwiec) zniżkowa opłata wynosi 1575 zł albo za open 2475 zł.

Od listopada do czerwca można zapłacić przelewem na konto Klubu ze zniżką powyżej 10%, czyli 1260 zł (opcja open 1980 zł).

Wpłaty przelewem na konto Europejskiego Stowarzyszenia Budo39 1050 1025 1000 0090 7425 3551

Wpisowe do Warszawskiego Centrum Chanbara wynosi 200 zł, w jego ramach otrzymuje się miękki miecz treningowy kodachi i skrypt szkoleniowy.

ninja turtles żółwie kobudo chanbara

Fot. Nasi instruktorzy brali udział w  promocji najnowszego filmu o żółwiach ninja. Centrum Handlowe Arkadia, wakacje 2014 r. 

Osoby, które chcą rozszerzyć swoje treningi o naukę kenjutsu battodo w Szkole Samurajów, naukę kobudo – walki bronią tradycyjną (kij, nunchaku, tonfa, sai, kama), naukę karate w Warszawskim Centrum Karate, jiu-jitsu MMA czy posługiwania się nożem i obrony przed nim tanto-jutsu mogą wykupić opcję open za 2705 zł miesięcznie.

Pełną ofertę naszych zajęć można przejrzeć ze strony www.sztukiwalki.waw.pl

Początkujący ćwiczą na zajęciach w stroju sportowym, na bosaka. W ramach wpisowego, które wynosi 100 zł otrzymuje się skrypt szkoleniowy i miękki miecz kodachi do treningu. Podczas pierwszego semestru należy zakupić maskę – men oraz strój treningowy, w drugim semestrze japoński miękki miecz do zawodów. Walki mieczem kodachi (który można traktować jako odpowiednik krótszego miecza samurajskiego wakizashi lub pałkę hanbo) stanowią podstawę szkolenia w chanbara. Trening można prowadzić symetrycznie na prawą i lewą rękę (wygodne dla osób leworęcznych), niezwykle przejrzyste są też szkoleniowe ataki w formie ustalonej techniki tzw. kodachi kihon dosa. Ten uklad ataków – odpowiednik kata stanowi oddzielną konkurencję w sportowej chanbarze spochan na zawodach i turniejach. Stanowi też nieodłączny element każdego treningu, seminarium i stażu.

Szermierka Warszawa