TRENINGI

URSYNÓW – 92. Gimnazjum ul. Koncertowa 4, forum dużej szkoły z basenem przy stacji metro “Ursynów”, wejście jak do szatni od strony stacji metro.

Wyświetl większą mapę

SASKA-KĘPA – Szkoła Podstawowa 168 ul. Zwycięzców 44, róg ul. Międzynarodowej, niedaleko Trasy Łazienkowskiej.

Wyświetl większą mapę

We wszystkich czterech sekcjach “karate dla dzieci” uczymy dodatkowo walki miękką bronią spochan wg programu “Mali Samuraje”.
Szczegóły na stronie Warszawskiego Centrum Karate www.karate.com.pl

CENNIK

OPŁATY: składka miesięczna wynosi 175 zł, zbierana jest przez instruktora lub wpłacana na konto co dwa miesiące, czyli po 350 zł. W przypadku trenowania u na także innych sztuk walki: MMA, karate albo battodo składka open wynosi 275 zł za miesiąc, a za dwa miesiące 550 zł.

Treningi ruszają po wakacjach 9. września 2019r.

Od listopada do czerwca można zapłacić przelewem na konto Klubu ze zniżką powyżej 10%, czyli 1260 zł (opcja open 1980 zł). Za cały rok szkoleniowy (wrzesień-czerwiec) zniżkowa opłata wynosi 1575 zł albo za open 2475 zł.

Wpisowe do Warszawskiego Centrum Chanbara wynosi 175 zł, w jego ramach otrzymuje się miękki miecz treningowy kodachi i skrypt szkoleniowy.

ninja turtles żółwie kobudo chanbara

Fot. Nasi instruktorzy brali udział w  promocji najnowszego filmu o żółwiach ninja. Centrum Handlowe Arkadia, wakacje 2014 r. 

Osoby, które chcą rozszerzyć swoje treningi o naukę kenjutsu battodo w Szkole Samurajów, naukę kobudo – walki bronią tradycyjną (kij, nunchaku, tonfa, sai, kama), naukę karate w Warszawskim Centrum Karate, jiu-jitsu MMA czy posługiwania się nożem i obrony przed nim tanto-jutsu mogą wykupić opcję open za 2705 zł miesięcznie.

Pełną ofertę naszych zajęć można przejrzeć ze strony www.sztukiwalki.waw.pl

Początkujący ćwiczą na zajęciach w stroju sportowym, na bosaka. W ramach wpisowego, które wynosi 100 zł otrzymuje się skrypt szkoleniowy i miękki miecz kodachi do treningu. Podczas pierwszego semestru należy zakupić maskę – men oraz strój treningowy, w drugim semestrze japoński miękki miecz do zawodów. Walki mieczem kodachi (który można traktować jako odpowiednik krótszego miecza samurajskiego wakizashi lub pałkę hanbo) stanowią podstawę szkolenia w chanbara. Trening można prowadzić symetrycznie na prawą i lewą rękę (wygodne dla osób leworęcznych), niezwykle przejrzyste są też szkoleniowe ataki w formie ustalonej techniki tzw. kodachi kihon dosa. Ten uklad ataków – odpowiednik kata stanowi oddzielną konkurencję w sportowej chanbarze spochan na zawodach i turniejach. Stanowi też nieodłączny element każdego treningu, seminarium i stażu.

Szermierka Warszawa