TRENINGI

URSYNÓW – 92. Gimnazjum ul. Koncertowa 4, forum dużej szkoły z basenem przy stacji metro “Ursynów”, wejście jak do szatni od strony stacji metro.

Wyświetl większą mapę

SASKA – KĘPA – Szkoła Podst. 168 ul. Zwycięzców 44, róg ulicy Międzynarodowej, blisko Trasy Łazienkowskiej.

Trwają zapisy mailem lub przez telefon do planowanej specjalnej grupy dzieci 5-9 lat, łączącej naukę walki wręcz (karate) z szermierką samurajską (chanbara). Gocław – wtorki i piątki 18.00 – 19.00 w Szkole Podst. 402 ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 22 (duża, nowa szkoła niedaleko MediaMarkt i Promenada).

CENNIK

Treningi i zapisy na nich ruszyły po wakacjach 🙂 

TRENINGI

PONIEDZIAŁKI 19.30 – 21.00 URSYNÓW
– forum w środku dużej szkoły SP303 ul. Koncertowa 4, stacja M “Ursynów”
CZWARTKI 20.00 – 21.30 SASKA – KĘPA
– sala gimnastyczna w Szkole Podst. 168, róg ulic: Zwycięzców i Międzynarodowa
WTORKI i PIĄTKI 18.00 – 19.00 GOCŁAW
– trwają zapisy do nowej sekcji w Szkole Podst. 402 przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 22 (dzieci uczyć się będą walki wręcz – karate i szermierki samurajskiej – chanbara); nowa, duża szkoła niedaleko MediaMarkt i Promenady

 

OPŁATYskładka miesięczna wynosi 220 zł, zbierana jest przez instruktora lub wpłacana na konto co dwa miesiące, czyli po 440 zł. W przypadku trenowania u nas także innych sztuk walki: MMA, karate albo battodo składka OPEN wynosi 330 zł za miesiąc, a za dwa miesiące 660 zł.

Za cały rok szkoleniowy (wrzesień-czerwiec) zniżkowa o 10% opłata wynosi 1980 zł albo za open 2970 zł.

Opłatę zniżkową można uiścić także od listopada do czerwca – przelewem na konto Klubu ze zniżką powyżej 10%, czyli 1580 zł (opcja open 2370 zł).

Wpłaty przelewem na konto Europejskiego Stowarzyszenia Budo39 1050 1025 1000 0090 7425 3551

Wpisowe do Warszawskiego Centrum Chanbara wynosi 200 zł, w jego ramach otrzymuje się miękki miecz treningowy kodachi i skrypt szkoleniowy.

ninja turtles żółwie kobudo chanbara

Fot. Nasi instruktorzy brali udział w  promocji najnowszego filmu o żółwiach ninja. Centrum Handlowe Arkadia, wakacje 2014 r. 

Osoby, które chcą rozszerzyć swoje treningi o naukę kenjutsu battodo w Szkole Samurajów, naukę kobudo – walki bronią tradycyjną (kij, nunchaku, tonfa, sai, kama), naukę karate w Warszawskim Centrum Karate, jiu-jitsu MMA czy posługiwania się nożem i obrony przed nim tanto-jutsu mogą wykupić opcję open za 330 zł miesięcznie.

Początkujący ćwiczą na zajęciach w stroju sportowym, na bosaka. W ramach wpisowego, które wynosi 200 zł otrzymuje się skrypt szkoleniowy i miękki miecz kodachi do treningu. Podczas pierwszego semestru należy zakupić maskę – men oraz strój treningowy, w przyszłości także japoński miękki miecz do zawodów. Walki mieczem kodachi (który można traktować jako odpowiednik krótszego miecza samurajskiego wakizashi lub pałkę hanbo) stanowią podstawę szkolenia w chanbara. Trening można prowadzić symetrycznie na prawą i lewą rękę (wygodne dla osób leworęcznych), niezwykle przejrzyste są też szkoleniowe ataki w formie ustalonej techniki tzw. kodachi kihon dosa. Ten układ ataków – odpowiednik kata stanowi oddzielną konkurencję w sportowej chanbarze, czyli spochan na zawodach i turniejach. Stanowi też nieodłączny element każdego treningu, seminarium i stażu.

Szermierka Warszawa